Pozew złożony

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym Kancelaria DTW złożyła w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew grupowy przeciwko Skarbowi Państwa o zapłatę.

Pozew został złożony w imieniu Reprezentanta Grupy – Pana Rafała Drobnika, działającego na rzecz wszystkich Członków Grupy, przez pełnomocników: adwokata Zbigniewa Drzewieckiego, adwokata Tomasza Ludwika Krawczyka oraz adwokata Marcina Szymańskiego. Ostatecznie Grupa liczy 164 osoby, a wartość przedmiotu sporu wynosi 21.034.948,92 zł.

W imieniu całego Zespołu Kancelarii DTW dziękuję za Państwa dotychczasowe zaangażowanie i współpracę. Będziemy Państwa na bieżąco informować o przebiegu postępowania. Na forum (pod adresem: https://forum.pozewgrupowyambergold.dt.com.pl) zamieszczony został skan złożonego pozwu.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że nadal istnieje możliwość dołączenia do Grupy. W tym celu uprzejmie prosimy o kontakt z Zespołem Kancelarii drogą e-mailową (na adres pozewgrupowyambergold@dt.com.pl) lub telefoniczną (22 840 95 00).

Nadwyżki kwot wpłaconych przez Członków Grupy na poczet opłaty sądowej nad wniesioną opłatą (w kwocie 100.000,- zł) zostaną rozliczone indywidualnie z każdym z Członków Grupy zgodnie w umową o świadczenie usług prawnych, tj. w terminie 14 dni od dnia wniesienia pozwu.

P1120895

Z poważaniem
Tomasz Ludwik Krawczyk
Adwokat
wraz z zespołem Kancelarii DTW