PRZYPOMINAMY – jedynie do 14 grudnia 2016 r. jest możliwość przystąpienia do pozwu grupowego

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że przystępowanie do grupy kolejnych byłych Klientów Amber Gold jest możliwe jedynie do 14 grudnia 2016 r.

Jest to termin, w którym oświadczenie o przystąpieniu do grupy musi znaleźć się w sądzie.

Analiza przesyłanych przez Państwa dokumentów oraz formalności związane z przystąpieniem do grupy zajmują zwykle kilka dni lub nawet tydzień.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy osoby wahające się o zgłoszenie się już teraz i niezostawianie zgłoszenia do grupy na ostatnią chwilę.

Osoby, który zgłoszą się na mniej niż 7 dni przed 14 grudnia, tj. po 7 grudnia 2016 r. ryzykują nieprzyjęciem do grupy z powodu spóźnienia z wypełnieniem formalności.

W związku z powyższym, bardzo prosimy wszystkich, który rozważają przystąpienie do grupy o jak najszybszy kontakt, a w każdym razie o kontakt najpóźniej 7 grudnia 2016 r.

Przypominamy, że analiza dokumentów i wszelkie inne czynności przed podpisaniem umowy o świadczenie usług prawnych z kancelarią DT są nieodpłatne.

Szczegółowe informacje dot. powództwa i warunków przystąpienia znajdą Państwo na niniejszej stronie w menu po prawej stronie.
Dalsze informacje oraz zapisy możliwe pod adresem e-mail: pozewgrupowyambergold@dt.com.pl

Z poważaniem
Tomasz Ludwik Krawczyk
Adwokat
z zespołem Kancelarii DRZEWIECKI TOMASZEK